Regulamin

Regulamin sklepu www.aero-graf.com.pl

Regulamin dotyczący firm. Osoby prywatne objęte są prawem konsumenckim.

1.Postanowienia ogólne

1.1 Sklep Internetowy dostępny pod adresem internetowym www.aero-graf.com.pl prowadzony jest przez:

AERO-GRAF Romanowski Marek
ul. Lwówecka 23
59-850 Świeradów Zdrój
NIP: 613-155-83-61
Zwanej dalej "administratorem" lub "usługodawca".

2. Warunki korzystania z serwisu

2.1 Korzystanie z serwisu www.aero-graf.com.pl oznacza akceptacje niniejszego regulaminu i zasad w nim zawartych oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie ustawę o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych.

2.2 Z serwisu mogą korzystać wyłącznie osoby posiadające konto w serwisie www.aero-graf.com.pl.

2.3 W celu utworzenia konta w serwisie www.aero-graf.com.pl należy wypełnić formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie www.aero-graf.com.pl.

2.4 Konto klienta może zostać zlikwidowane przez administratora serwisu w przypadku nieprzestrzegania regulaminu lub w przypadku zakończenia współpracy z danym klientem.

3.Zamówienia

3.1 Zamówień mogą dokonywać wyłącznie klienci posiadający konto w serwisie www.aero-graf.com.pl. Wypełnienie i wysłanie formularza zamówienia jest równoznaczne z zamówieniem usługi. Czas realizacji usługi jest liczony od momentu akceptacji danych niezbędnych do realizacji zamówienia przez usługodawcę oraz zaksięgowania przez usługodawcę przedpłaty na zamówioną usługę jeśli towar nie jest dostępny przy wysyłce za pobraniem.

3.2 Zamówienia w sklepie www.aero-graf.com.pl można składać 24 godziny na dobę /7 dni w tygodniu. Zamówienia zaakceptowane przez weryfikatora do godz. 12 są realizowane w danym dniu roboczym, po godz. 12 w następnym dniu roboczym.

3.3 Zlecenia standardowe w sklepie www.aero-graf.com.pl będą realizowane zgodnie z terminami przypisanymi do poszczególnych produktów serwisu www.aero-graf.com.pl. W przypadku zamówień nietypowych firma AERO-GRAF zastrzega sobie możliwość zmiany terminu realizacji.

4. Reklamacje i zwroty

4.1 Reklamacje może złożyć każdy klient posiadający konto w serwisie i zrealizowane zamówienie. Reklamacje można złożyć wyłącznie za pośrednictwem serwisu www.aero-graf.com.pl logując się na swoje konto, przy pomocy formularza kontaktowego lub przesyłając na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4.2 Warunki zgłoszenia reklamacji

Zgłaszając reklamacje klient ma obowiązek wskazać login, uzyskany przy rejestracji w serwisie oraz numer zlecenia, które reklamuje.
Każda reklamacja powinna zawierać dokładny opis niezgodności.
Reklamacje bez względu na rodzaj zgłoszenia będą rozpatrywane w czasie nie dłuższym niż 14 dni roboczych licząc od momentu zgłoszenia.

4.3 Warunki składania reklamacji na przesyłki Widoczne uszkodzenie lub częściowa utrata towaru - Zastrzeżenie należy odnotować na dokumencie przewozowym natychmiast po otrzymaniu towaru oraz sporządzić protokół szkodowy w obecności przewoźnika. Zgłoszenia reklamacyjne należy zgłaszać pisemnie w ciągu 7 dni od dnia przyjęcia przesyłki.

4.4 Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 „O ochronie praw konsumentów” konsument(nie dotyczy firm) prawo do zwrotu towaru. Pieniądze zwracamy przelewem na wskazane konto bankowe w ciągu 14dni od odstąpienia od umowy.
Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

5. Terminy, wysyłki, formy płatności

Formy płatności:
- płatność z góry „ przelew bankowy, e-płatności, płatność kartą za pomocą PayPal”: dla towaru dostępnego na naszym stanie magazynowym oraz dla wszystkich produktów niedostępnych w naszym stanie magazynowym, sprowadzanym od producenta/dystrybucji na zamówienie klienta
- płatność przy odbiorze: dla towaru dostępnego na naszym stanie magazynowym

Wysyłki:
Wysyłki na terenie polski realizowane są za pomocą firmy kurierskiej GLS,
koszt wysyłki:
przesyłki płatne z góry 17zł brutto
przesyłki pobraniowe 22 zł brutto

Wysyłki zagraniczne realizowane są poprzez kilka firm kurierskich: GLS, TNT, DPD, FEDEX, UPS, koszty są zależne od wybranej firmy oraz kraju wysyłki.
Nie wysyłamy przesyłek za pobraniem za granicę.

Terminy:
Jeśli towar znajduje się na naszym stanie magazynowym jest wysyłany w przeciągu 24-48H.
Jeśli towar znajduje się w magazynie centralnym w kraju, terminy wysyłki folii poszczególnych producentów:
- Arlon 2-3 dni robocze
- MacTac 2-4 dni robocze
- 3M 2-4 dni robocze
- Avery 2-4 dni robocze
- Oracal 2-6 dni roboczych
- TeckWrap 4-6 dni roboczych
- Drobne akcesoria 3-14 dni roboczych

W przypadku jeśli dany produkt nie znajduje się w Polskim magazynie lub jest to specjalne indywidualne zamówienie do produkcji, jest on sprowadzany spoza Polskich magazynów w terminie od 1 do 4 tygodni, w takim przypadku klient jest poinformowany o dostępności towaru. Paczki wysyłane są w dni robocze.

6. Postanowienia końcowe

Dane klientów sklepu będą wykorzystywane tylko do realizacji zamówień i prowadzenia statystyk sprzedaży. Będą przechowywane w sposób uniemożliwiający dostęp osobom trzecim zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U nr 133 poz. 883.

Opisy produktów są danymi pozyskanymi ze stron producenta lub kart technicznych produktu. Zdjęcia prezentujące folię są zdjęciami podglądowymi i kolorystyka rzeczywista może się różnić o kolorów wyświetlanych na monitorze. Jeśli nie jesteś pewien koloru folii polecamy zaopatrzenie się we wzorniki próbki folii.

Zamieszczone logotypy oraz nazwy własne użyte na stronie są zastrzeżonymi znakami towarowymi, stanowią własność producentów i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.

Zdjęcia produktów z naszym logo w tle są naszą własnością, zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie naszych zdjęć. Pozostałe zdjęcia zostały udostępnione przez producenta produktu wraz z zezwoleniem na jego wyświetlanie.