O nas

Aero-graf.com.pl – najbardziej profesjonalny serwis sprzedaży folii do oklejania aut w Polsce.

Nasze przesłanie jest proste: zapewnić najlepszy produkt i usługę w możliwie najniższej cenie.

Zajmujemy się dystrybucją folii do oklejania aut najbardziej renomowanych producentów na świecie, taki jak: Arlon, Avery, MacTac, 3M, Oracal. W ofercie posiadamy szeroką gamę produktów takich jak folie do zmiany koloru auta, tuningu, detalingu, folie specjalistyczne, wzorniki, akcesoria, naklejki oraz wiele innych materiałów.

Jesteśmy dumni z rozwoju naszej firmy, od początku roku 2014 producent Arlon wraz z oficjalną Polską dystrybucją tych folii zaufał nam i wybrał nas jako dystrybutora folii online na terenie Polski oraz Europy. Z powierzonego nam zadania i nawiązania współpracy z producentem najwyższej jakości folii dostępnych na rynku wywiązujemy się na wysokim i zadowalającym poziomie. Z tego też powodu jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze ceny, dostęp i terminy sprzedaży tych folii. Bezpośredni kontakt z reprezentantami Arlona oraz Polską dystrybucją daje nam spore zaplecze pomocy, odpowiedzi na pytania związane z foliami Arlon.

Również bardzo dobry kontakt z producentami i dystrybucjami innych producentów daje nam możliwości realizacji zamówień na wysokim poziomie jakości i bezpiecznych zakupów wysoko jakościowych materiałów.

Zapraszamy do współpracy.